Na drugoligaškom  “Istoku”   lider i gotovo izvjesno novi prvoligaš RS, Sloga iz Goenjeg Crnjelova melje sve protivnike bez pardona!

U okviru 18. kola savladana je ekipa Gubera u Srebrenici rezultatom 2:0. Domaćin se držao do 50. minuta kad je Komarčević postigao prvi,  a tri minuta kasnije i drugi gol. Do kraja utakmice su odigrali na sigurno  ne dopustivši da domaći postignu ni počasni gol. Utakmica je bila fer i korektna bez opomenutih igrača.

GUBER – SLOGA (GC) 0:2 (0:0)
Strijelci: 0:1 Komarčević (50), 0:2 Komarčević (53). Stadion:”Vidikovac”. Gledalaca: 100. Sudija: Čedomir Milošević (Zvornik). Pomoćnici: Goran Lakić (Brčko) i Boško Rakić (Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Kontrolor: Pero Sekulić (Bijeljina).
Guber: Bogičević, Janjić, Jašarević, Petrović (od 46. Skejić), Cibralić, Jevtić, Avdić, Merdžić, Nalić, Smailović, Ćorković.
Sloga (GC): Bodiroga, Sakan, Đurić (od 63. Dupor), Simikić (od 63. Miljković), Koroman (od 71. Lazić), Komarčević, Janjić, Trifković, Marković, Mičić, Klasanović.