U utakmici 6. kola Regionalne lige Republike Srpske grupa Zapad, fudbaleri Lijevča minimalnim rezultatom savladali su  vrlo neugodnu  Mladost  iz Kotor Varoša (1:0). Do prve šanse na utakmici čekalo se do 24. minuta,  kada je  Dragan Dumonić isprobao svoj udarac iz daljine, a loptu je uz puno muke zaustavio  Milen Kutić.

U 30. minutu,kapiten domaćih Dražen Kočić je sa oko 20 metara snažno šutirao i lopta je za malo prohujala kraj lijeve  stative. Tri minuta kasnije Bojan Erceg je  prošao po lijevom krilu, zatim oštro zavrnu u sredinu, gdje je natrčao na loptu  Aleksandar Knežević,  odlično je  šutirao, ali je Kutić  bio na mjestu. Igrao se  38. minut  kad je Mladost   stvorila  svoju prvu šansu na utakmici. Ognjen Đaković je izašao je ispred golmana Marjanovića,  ali je veoma loše šutirao. U 40. minutu tresla se i prečka gostiju, ali promjene rezultata nije bilo, Knežević  je ubacio dobro sa desne strane, Neven Perić  je lijepo primio loptu, dobro šutirao ali je prečka bila saveznik gostiju iz Kotor Varoša.

U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena fudbaleri Lijevča  slomili su otpor gostiju. Dragan Dumonić je poslao loptu u prostor za Aleksandar Kneževića  koji je dobro ušao u kazneni prostor,preciznim prizemnim udarcem pogodio donji lijevi ugao.

I u drugom poluvremenu Lijevče  je bio tim koji je vodio glavnu riječ na terenu. Izdvajamo priliku u 74. minutu Đukanović je  fantastično prošao po desnoj strani i uposlio Dumonića , koji se spetljao i na kraju loše šutirao.

LIJEVČE – MLADOST (KV) 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Knežević (45+2).  Stadion: FK Lijevče. Gledalaca: 50. Sudija: Milan  Gvozden. Pomoćnici: Milan  Joškić  i Milan Mladen  Stupar (svi iz Prijedora). Delegat: Milan  Bulajić (Banja Luka). Žuti kartoni: Tešić, Zekonja, Perić, Dumonić, Đukanović (Lijevče), Đaković, Mušanović (Mladost).

Lijevče: Marjanović, Zekonja (od 67. Ilić), Đuranović, Lekić, Tomić, Tešić, Knežević, Erceg (od 45. Đukanović), Dumonić, Kočić, Perić ( od 77. Daljević).

Mladost (KV): Kutić, Tepić, Đukić, Vučenović, Hadžiselimović, Stupar, Drljača (od 58. Hibić), Đaković, Mušanović, Jusić (od 55. Hibić), Tešić (od 45. Mužekić).