Malo šta je nakon prvih 45 minuta moglo naslutiti da će u Kozarskoj Dubici biti viđena goleada u mreži tima iz Kneževa. Na kraju 9:0 za Borac! Već u prvom minutu Žarko Bakić je pogodio mrežu Markovića, ali do odmora nije bilo promjene rezultata. U nastavku potop gostiju!

Bakić još jednom i dva puta Pralica tresu mrežu do 64. minuta, a onda nezadovoljni pojedinim sudijskim odlukama Bojana Aničića i njegovih pomoćnika kreće bujica na račun arbitara, prednjače Borislav Laketić i Miljan Budić, koji završavaju u svlačionici. Borac ni kriv, ni dužan koristi brojčanu prednost i do kraja još pet puta pogađa mrežu tima iz Kneževa, za na kraju gotovo nevjerovatnih 9:0.

Istakli su se Predrag Pralica sa četiri i Žarko Bakić sa tri pogotka.

BORAC (KD) – PROGRES 9:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Bakić (1), 2:0 Bakić (50), 3:0 Pralica (63), 4:0 Pralica (64), 5:0 Bakić (73), 6:0 Pejaković (75), 7:0 Pralica (83), 8:0 Pušibrk (84), 9:0 Pralica (88, penal). Stadion: „Đolovi“. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Aničić (Laktaši). Pomoćnici: Srđan Vuković (Banjaluka) i Veljko Makitan (Gradiška). Delegat: Aleksandar Gojić (Banjaluka). Žuti kartoni: Marin, Vlajnić (Borac), Laketić (Progres). Crveni kartoni: Borislav Laketić (Progres) u 65. minutu, Miljan Budić (Progres) u 66. minutu.

Borac (KD): Milanović, Pejaković, Kondić, Bakić (od 75. Pušibrk), Marin (od 46. Džombić), Neb. Adžić (od 64. Šipka), Jaćimović, Nev. Adžić, Vlajnić, Pekić, Pralica.

Progres: Marković, Stojanović, Svjetlanović, Barjaktarević, Laketić, Lazarević, Bunić, Čelić, Budić, Kulišić, Đukarić.