U odgođenoj utakmici 17. kola na Regionalnom Zapadu fudbaleri Mladosti i Karanovca u Kotor Varošu odigrali su bez pobjednika, ali i bez golova (0:0).

I sa ovim bodom, a sa viješću da im je oduzeto šest (zato što se ne takmiče omladinske selekcije), regionalac sa „Šljunkare“ ponovo je lider!

Tokom svih 90 minuta meča u Kotor Varošu gosti su imali posjed lopte, gospodarili su terenom, ali su teško pronalazili put do gola golmana Kutića. Najbolju priliku na utakmici u jeku inicijative Karanovca, ipak je propustila Mladost, kada je u 80. minutu Jurić pogodio prečku gola Pupovca. Na kraju obje ekipe mogu biti zadovoljne bodom, domaćin jer je održao kontinuitet dobrih igara, dok su gosti ponovo lider, što im je i bio cilj.

MLADOST (KV) – KARANOVAC 0:0

Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 150. Sudija: Milan Garić. Pomoćnici: Blaženko Torbica i Mladen Stupar (svi iz Prijedora). Delegat: Dejan Zdjelar (Omarska). Žuti kartoni: Trifković (Mladost), Aleksić, Bojanić (Karanovac).

Mladost (KV): Kutić, Jusić, Đurić (od 39. Hibić), Vučenović, Hadžiselimović, Tepić, Maletić, Trifković, Avdić (od 76. Radivojević), Stupar, Jurić.

Karanovac: Pupovac, Bojanić, Vuković, Tomičić (od 68. Vindžanović), Aleksić, Anđelić, Dedić, Milosavljević (od 75. Tomašević), Grujić, Tomaš, Šteković.