Karanovac je protutnjao kroz Kneževo! Iako su dueli ova dva tima uvijek bili “na nož”, razlika u kvalitetu ovaj put bila je očigledna na strani gostiju sa “Šljunkare”. Četiri lopte u mrežu Markovića ,i još barem toliko prilika slika su onoga što se dešavalo na utakmici u Kneževu. Progres je samo prvih 15-ak minuta stajao koliko toliko dobro na terenu, sve ostalo bilo je režiji izabranika Ranka Stanarevića.

Grujić sa dva pogotka u prvom poluvremenu, te Aleksić i Milošević sa još po jednim u nastavku meča zapečatili su sudbinu Progresa, a svoj tim ostavili u pratnji tima iz Dubrava.

PROGRES – KARANOVAC 0:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Grujić (24, penal), 0:2 Grujić (45), 0:3 Aleksić (69), 0:4 Milošević (74). Stadion: FK Progres. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Tadić. Pomoćnici: Mišo Mačkić i Živko Marković (svi iz Banjaluke). Delegat: Vitomir Misimović (Gradiška). Žuti kartoni: Marjanović, Vuković (Progres). Crveni karton: Miloš Milanović (Progres) u 89. minutu.

Progres: Marković, Dukić, Vuković, Milj. Budić, P. Budić, Marjanović, Ljuboja (od 34. Marković), Mil. Budić (od 65. Bunić), Aleksić, Miljanović, Đukarić (od 59. Vukman).

Karanovac: Dobrijević, Lukajić, Milošević (od 75. Tomašević), Aleksić, Anđelić (od 66. Vrebac), Dedić (od 75. Milaković), Munjiza, Grujić, Račić, Šteković, Kopanja.