Na “Rosuljama” izuzetno zanimljiva utakmica između Krajine i Čelinca u okviru 22. kola na regionalnom Zapadu, koj je završena bez pobjednika (1:1).

Čelinac je ovim remijem zadržao petu poziciju sa 31 bodom, isto koliko ima i Krajina na sedmoj poziciji, ali nešto lošiju gol razliku.

Gosti su poveli preko Spasojevića u 33. minutu, a Krajina dodaje gas u nastavku, Karamehić iz kaznenog udarca poravnava u 56. minutu. Isti igrač mogao je biti junak susreta, jer ponovo je imao priliku da iz jedanaesterca pogodi i svom timu možda donese tri boda. Međutim, golman Čađo uz pomoć prečke  zaustavlja udarac Karamehića i tako nosi zaslužen bod na “Tukove”.

KRAJINA – ČELINAC 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Spasojević (33), 1:1 Karamehić (56, penal). Stadion: “Rosulje”. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Šestić. Pomoćnici: Mišo Mačkić i Igor Balać (svi iz Banjaluke). Delegat: Darko Novković (Banjaluka). Kontrolor: Dario Tepavčević (Laktaši). Žuti kartoni: Palačković, Tadić, Marjanac, Karamehić (Krajina), Kuzmanović, Spasojević, Bo. Knežević, Tomić (Čelinac).

Krajina: Krčić, Konić, Bobar, O. Jakovljević (od 71. Šervel), Surtov (od 85. Palačković), Ivić (od 80. Jukić), Pejaković, Tadić, Marjanović, Latinović, Karamehić.

Čelinac: Čađo, Rađenović, Materić, Amidžić (od 65. Kutić), Dubravac, Kuzmanović, Tomić, Ilić (od 60. Bo. Knežević), Spasojević, Da. Knežević, De. Knežević.