Fudbaleri Lijevča pobijedili su ekipu Progresa iz Kneževa u okviru 24. kola Regionalne lige RS-grupa Zapad, i tako se ponovo izjednačili sa vodećim Karanovcem.

U prvom poluvremenu utakmice pogodaka nije bilo, a prvu šansu na utakmici imali su igrači Lijevča u  20. minutu kada je Željko Đukanović  izašao jedan na jedan sa Filipovićem, ali nije pogodio. Tri minuta kasnije Obrad Stojanović je potegnuo s nekih 25 metara, ali  fantastično brani golman Marjanović.

U drugom poluvremenu domaći su ubacili u brzinu više, zaigrali nešto agresivnije, a kao plod takve igre bila su tri pogotka u mreži gostiju.

Trener Lijevča Slobodan Katić je na poluvremenu izvršio dvije izmjene. Ušli su Aleksandar  Knežević  umjesto  Dejana Daljevića, te Dragan Dumonić umjesto Miloša Klisare i to je donijelo određenu promjenu na terenu.

Na početku drugog poluvremena, Lijevče je u vodstvo došlo  u 47. minutu, nakon što je Željko Đukanović  dobro šutirao, golman Filipović  je kratko odbio loptu, a na pravom mjestu se našao Aleksandar Knežević, koji je s pet metara poslao u mrežu za 1:0.  Željko Đukanović je izašao jedan na jedan sa golmanom Filipovićem  i rutinski ga savladao za 2:0 u 55. minutu. Konačni rezultat postavio je Đukanović  svojim drugim pogotkom, kada je iskoristio grešku golmana gostiju i postavio konačan rezultat Lijevče – Progres 3:0.

LIJEVČE – PROGRES 3:0 (0:0)

Strijelci:1:0 Knežević (47), 2:0 Đukanović (55), 3:0 Đukanović (90+1).  Stadion: FK Lijevče. Gledalaca: 50. Sudija: Slaven  Jelić (Teslić).  Pomoćnici: Milan  Simić (Krupa na Vrbasu) i Branislav  Todorović (Gradiška).  Delegat: Darko  Ćetojević (Srbac).  Žuti kartoni: Ilić,Dumonić ,Đukanović (Lijevče), Čelić, Budić, Ljuboja (Progres).

Lijevče: Marjanović, Zekonja, Đuranović, Lekić, Tomić, Ilić, Erceg (od 66.Kerezović), Đukanović, Kočić,          Klisara (od 46. Dumonić), Daljević (od 46.Knežević).

Progres: Filipović, Stojanović, D. Đukarić (od 89. Lazarević), Svjetlanović, Bunić, Verić, Budić, Čelić, Đukarić, Ljuboja,Vujančević.