Juniori Borca savladali su u kontrolnoj utakmici drugoligaša iz Dubrava sa 1:0, a meč je riješen već u trećem minutu, kada je Burgić odlično prošao po desnoj strani, ušao u šesnasterac gostiju i pogodio suprotni ugao gola za 1:0. Do kraja meča bilo je još prilika na obje strane ali golmani Zeljković na jednoj, te Jovetić na drugoj strani bili su na visini zadatka.

Bila je ovo odlična provjera banjalučana koji na startu Omladinske Pemijer lige BiH dočekuju Krupu, a izabranike trenera Zorana Dragišića još čeka i iskušenje u polufinalu Kupa BiH.

S druge strane Dubrave su doživjele i drugi poraz u pripremama, oba puta o juniorskih sastava, prvo Krupe, a sada i Borca.

Malu mrlju na meč bacio je Janković, prvotimac Dubrava, kada je u 58. minutu bez lopte laktom udario Turanjanina, pa mu je arbitar Nemanja Šestić sasvim opravdano pokazao put u svlačionicu.

BORAC (JUNIORI) – DUBRAVE 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Burgić (3). Pomoćni teren Gradskog stadiona. Gledalaca: 50. Sudije: Nemanja Šestić, Dejan Smiljić i Stefan Piljagić (svi iz Banjaluke). Crveni karton: Janković (Dubrave) u 58. minutu.

Borac: Zeljković, Bujić, Lučić, Banović, Grahovac, Jagodić, Dubravac, Vukobratović, Kuruzović, Pašagić, Burgić. Još su igrali: Žarić, Nenad, Milutinović, Martić, Eskić, Bamburać, Turanjanin.

Dubrave: Jovetić, Pilipović, Hadžialagić, Berić, Milaković, Kisin, Vukajlović, Reljić, Gavrić, Perić, Janković. Još su igrali: Kvrgić. Velagić, Plisnić, Malešević.