Irfan Jašarević je u 62. minutu pogotkom donio bod Krupi na gostovanju Vitezu! Ovaj defanzivac inače je rođen u Vitezu, i tako je svoj povratak kući začinio golom koji je premijerligašu iz Krupe na Vrbasu donio drugi bod na početku sezonu.

Domaćin je dobro ušao u susret, i već u drugom minutu preko Seida Zukića došli su u prednost, koju su čuvali tačno sat vremena. Poslije izjednačenja Krupa je bila bliža i cijelom plijenu, ali je na kraju ostalo 1:1. Dva gostovanja su iza izabranika trenera Slobodana Starčevića, a tek u trećeoj rundi pred svojom publikom dočekaće Slobodu, i imati priliku za prvi trijumf u sezoni.

Vitez: Tirić, Stanić, Brekalo, Livaja, Karić, Ćosić, Miletić, Mamić, Đerić, Vranjić, Zukić.

Krupa: Kutić, Redžić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Milutinović, Palić, Vukotić, Dabić, Aleksić, Milanović