Kladari su lako izašli na kraj s Ravni (3:0), a junak susreta bio je trostruki strijelac Nemanja Janković. Na taj način, iako novajlije na regionalnom Zapadu, Kladari zimu dočekuju sa solidnom zalihom, od 20 bodova na svom kontu.

U 11. minutu Kladari su došli do gola. Nemanja Janković  je izašao  jedan na jedan sa golmanom Nebojšom Adžićem i  rutinski  ga savladao  za 1:0. Igrao se 40. minut kada je Dejan Nježić  probio po desnoj strani, poslao prizemnu loptu ka Nemanji Janković,  a on lijevom nogom šalje loptu u donji lijevi ugao.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu, dominacija Kladara se nastavlja. Konačan rezultat postavljen je u 58 minutu, Janković ponovo strijelac, kojem je ovo bio 10 pogodak ove jeseni. Janković je bio u solo prodoru, nanizao je dva igrača gostiju, ušao u kazneni prostor, uputio udarac i pogodio donji desni ugao za 3:0.

KLADARI  – RAVAN 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Janković (11), 2:0 Janković (40), 3:0 Janković (58). Stadion: FK Kladari. Gledalaca: 50. Sudija: Slaven Jelić  (Teslić). Pomoćnici: Zoran  Ančić (Prnjavor) i Aleksandar  Milaković (Banja Luka). Delegat: Jovica  Kojić (Banja Luka). Žuti kartoni: Janković, Dabić (Kladari), Parhamov, Burazor (Ravan).

Kladari: Radak, Matić (od 86. D. Dabić), Došlov (od 72. Savić), Dabić, Jorgić, Kostić, Zelenac, Bijelić (od 80. Jurišić), Dragojević, Nježić, Janković.

Ravan: Adžić, Radišić, Dugajlić, Miodragović, Grahovac, Gačić (od 58. Tošić), Bakić (od 63. Trbojević), Marinković, Parhamov, Burazor, Trivić.