Šamački drugoligaš Borac nastavlja sa odigravanjem prijateljskih utakmica, a poslednja u nizu je bila ona u Obudovcu, gdje su savladali domaćina Crvenu zvijezdu sa visokih 5:0. Blistao je napadač Samir Isanović koji je psotigao het-trik i prva tri gola šamčana, i to u 18., 35., i 50. minutu. Mrežu Crvene zvijezde još su pogodili Ćosović u 57. minutu, te Pavlović u 85. minutu.

Trener Amir Durgutović ovaj meč igrao je sa sledećom postavom: Lakić, Milićević, Čolić, D. Bijelić, Ignjatović, Damjanović, N. Ilić, M. Ilić, Isanović, Dujmušić, Ćosović. Još su igrali: Durić, Delić, Zurapović, Maksimović, Pavlović, Stefanović, N. Bijelić, Jovanović, Pivašević.

Narednu kontrolnu utakmicu lider drugoligaškog Zapada igra u srijedu, 20. februara u Šamcu, a rival je federalni ligaš Gračanica.