Prosječna fubalska predstava na “Policama”, a slađi dio kolača kući nose gosti iz Brčkog. Leotar – Ilićka 01 0:0.

U toku 90. minuta bilo je nekoliko prilika za obje ekipe, ali najbolje šanse za Trebinjce viđene su u toku zadnjih deset minuta. U 80. minutu prvo Perović nakon kornera sa pet metara šutira preko gola, a zatim dva minuta kasnije Mićunovićev šut sa 20 metara golman gostiju Jović brani, a lopta odlazi u korner.

Šešelj u 87. minutu iz slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca gađa desni ugao gostujuće ekipe, ali golman gostiju opet je na ivici zadatka.

Leotar je tako nakon dva proljećna nastupa ostao samo na jednom bodu i po svemu sudeći mnogo prije kraja odrekao se lova za liderom iz Donjeg Šepka.

LEOTAR – ILIĆKA 01 0:0

Stadion: Police. Gledalaca: 200. Sudija: Željko Tekić (Zvornik). Pomoćnici: Bojan Pejić (Sokolac) i Dragoslav Pljevaljčić (Rogatica). Delegat: Miroslav Vuković (Gacko). Žuti kartoni: Perović, Cimirot, Vučić (Leotar), Grubešić, Bojić, Mišković (Ilićka 01).

Leotar: Perišić, Andrić, Šešelj, Perović, Cimirot, Ramić, Mićunović, Ristić (od 75. Prelo), Todorović (od 46. Zečević), Vučić, Pjaca.

Ilićka 01: Jović, Grubešić, Bojić, Marković, Trujić (od 85. Krajšumović), Antunović (od 46. Kraišnik), Arsić, Marković (od 90. Golubović), Zimonjić, kikić, Mišković.