Veliki derbi „Kajzerice“ u Donjim Podgradcima otišao je na stranu sastava iz Grbavaca! Sloboda – 13 Skojevki 2:4. Višen je veliki preokret u ovom meču, jer je domaćin nakon prvih 45 minuta imao rezultatsku prednost nakon pogotka Pulajreviča s bijele tačke.

Međutim, u nastavku proradila je mašina iz Grbavaca, i sa četiri pogotka potopila nade domaćina da bi mogao do liderske pozicije.

Izvanredan je bio Mihajlo Mijatović koji je tri puta pogodio mrežu Gligorića, a još jednom u strijelce upisao se i prvi strijelac 13 Skojevki Bojan Radić.

Po završetku susreta veliko slavlje u svlačionici gostiju, jer smiješi im se titula i prelazak u viši rang takmičenja….

SLOBODA – 13 SKOJEVKI 2:4 (1:0)

Strijelci: 1:0 D. Puljarević (32), 1:1 Mijatović (50), 1:2 Radić (64), 1:3 Mijatović (66), 1:4 Mijatović (81, penal), 2:4 Kljajić (86). Stadion: FK Sloboda. Gledalaca: 150. Sudija: Goran Nježić. Pomoćnici: Radislav Kačavenda i Branimir Marković. Delegat: Nebojša Gigović. Žuti kartoni: N. Puljarević, M. Kljajić, Đurić, Nežić, Gagić (Sloboda), Francuz, Dragojević, Radusin, Babić (13 Skojevki).

Sloboda: Gligorić, N. Puljarević, M. Kljajić, Marić, Novaković, Šmitran (od 67. Nežić), Pavlović (od 77. Gagić), D, Puljarević (od 52. Đurić), Subotić, V. Kljajić, Pejić.

13 Skojevki: Kresović, Radusin, Lovrić (od 74. Šukalo), Dragojević, Vučić, Babić (od 85. Čikić), Francuz, Radić (od 67. Gavrilović), Vučić, Bajić, Mijatović.