PFS Gradiška  je u Dubravama minimalnim rezultatom savladala PFS Banja Luku 1:0, i tako izborili ulazak u finale Kupa Regija! U prvom meču poraženi su sa 2:1, ali taj gol u gostima na kraju je odlučio ekipu koja će igrati finale u Zenici.

PFS Gradiška je  imala inicijativu i posjed lopte, i na kraju zasluženo slavili. U 17. minutu Branko Keleman  je s lijeve strane uputio dobar centaršut, Aleksandar Žižak je dobro skočio, zahvatio loptu glavom i poslao je u mrežu. U 24. minuti  Vladimir Marković je izašao jedan na jedan sa golmanom Stefanom Đakušićem, pokušao da ga lobuje, ali bio za malo neprecizan. U 43 minuti, Predrag Travar je uputio udarac sa distance,  no golman Ilić brani.

U drugom poluvremenu igralo se pretežno na sredini terena, domaćin je više držao loptu u nogama, a banjalučani su se povukli na svoju polovinu terena i čekali prilike za kontre kojih je bilo malo. U 80. minutu Bojan Radić  prošao po desnoj strani i ubacio na peterac, ali Slađan Lekić glavom šalje loptu pored gola.

PFS GRADIŠKA – PFS BANJALUKA 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Žižak (17). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 50. Sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Goran Ilinčić (Prijedor). Delegat: Ljubiša Tripunović (Doboj). Žuti kartoni: Žižak, Paripović (PFS Gradiška), Gajanović, Malinović (PFS Banjaluka).

PFS Gradiška: Đakušić, Keleman, Kovačević, Travar (od 75. Dumonić), Segić (od 15. Radić), Erceg, Žižak (od 75. Lekić), Perić, Gavrić, Paripović, Šavija.

PFS Banjaluka: Ilić, Jović (od 46. Trivić), Dobraš, Jotanović, Mitrić, Gajanović, Knežević (od 55. Nikolić), Ćurković (od 79. Latinović), Malinović, Spasojević, Marković.