Fudbaleri Sloge i Alfa Modriče odigrali su kontrolnu utakmicu na terenu s vještačkom travom u Etno selu Stanišići, a nakon zanimljivih 90 minuta igre slavio je sastav iz Gornjeg Crnjelova sa 4:2.

Strijelci za Slogu bili u  Labović (2), Macanović i Jovanović, dok su pogotke za modričane postigli Miljević i Stepančev.

Pružili su naši momci jednu vrlo dobru partiju, koja pokazuje da smo na pravom putu. Posebno inspirisani smo bili u prvom poluvremenu, kada je viđeno mnogo lijepih akcija, ali i tri lijepa gola. Narednu utakmicu igramo već u srijedu i to je ritam koji ćemo imati sve do odlaska u Antaliju. Tamo smo već zakazali dvije odlične provjere i do početka prvenstva odigraćemo dovoljan broj kvalitetnih utakmica – poručio je Dragan Mićić, kormilar Sloge.

I dok će fudbaleri Sloge put Antalije i “Titanika”, Modričani ostaju u Posavini, a slijedi im duel sa Kozarom, koji je na programu 16. februara.