Fudbaleri Krupe savladali su Rudar Prijedor sa 4:0 u posljednjoj kontrolnoj utakmici pred nastavak sezone u Premijer ligi BiH!

Generalka je u potpunosti uspjela, jer su izabranici trenera Petra Kurćubića dominirali cijelim tokom susreta, i sada se potpuno mogu okrenuti prvom zvaničnom meču kada u Krupi na Vrbasu za sedam dana gostuje Zvijezda 09.

Pogotke za Krupu postigli su Dujaković u 13. minutu, da bi seriju pogodaka u nastavku otvorio ponovo Duajković (47), potom u 55. minutu pogađa Mandić, da bi konačan rezultat postavio Aganspahić (90).

Krupa: Marković, Nikodijević, Miketek, Karišik, Redžić, Palić, Dujaković, Lukić, S. Nikolić, Makitan, Mandić. Još su igrali: Maksimović, L. Nikolić, Aganspahić, Jelić, Blažević, Dekić.

Rudar Prijedor: Hamzabegović, Marić, Kukavica, Lezić, Pekija, Gavrilović, Sajak, Kovačević, Davidović, Mujagić, Ramić. Još su igrali: Tomić, Dragić, Živanović.