FSA je prekinuo niz od dva poraza, slavivši u meču 25. kola na regionalnom Zapadu protiv banjalučkog Naprijeda sa 4:1.

Prijedorčani su bez većih problema slavili u ovom meču kontrološući ga gotovo svih 90 minuta. Mrežu Berića načeo je Stević u 23. minutu, a sa tim rezultatom otišlo se i na odmor. U nastavku meča vrlo brzo Bujić i Drinić donijeli su uvjerljivo vodstvo domaćinu, Simić je na trenutak vratio Naprijed u igru, da bi Stević svojim drugom pogotkom postavio konačan rezultat ovog meča.

Prijedorčani su sada peti sa 35 bodova na svom kontu, dok je Naprijed u više nego opasnoj situaciji, nalazi se na 14.  mjestu koje po nekim scenarijima vodi u niži rang takmičenja, u ovom trenutku imaju 25 bodova.

FSA PRIJEDOR – NAPRIJED 4:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Stević (23),  2:0 Bujić (52), 3:0 Drinić (66), 3:1 Simić (68), 4:1 Stević (73). Stadion: “Poljane”. Gledalaca: 50. Sudija: Slaviša Jovanić (Prnjavor). Pomoćnici: Bojan Aničić (Laktaši) i Srđan Vuković (Banjaluka). Delegat: Branko Stojnić (Banjaluka). Žuti kartoni: D. Bujić (FSA Prijedor), Kostrešević (Naprijed).

FSA Prijedor: Novaković, Rečević, D. Bujić (od 61. Marin),  Runić (od 70. Mršić), D. Bujić, Mikić, Drinić, Stević, Kobaš (od 46. Mudrinić), Čulić, Golić.

Naprijed: Berić, Batos, Pantić (od 6. Kostrešević), Jotanović, Sredić, Ćosović (od 61. Panić), Glamočić, Simić, Ćurković, Jovanić, Jaćimović (od 78. Vujanić).