Borčeva mašina se zahuktala! Iako su u toku “samo” pripremne utakmice, ako se po jutru dan poznaje, “crveno -plavi” će biti siloviti u nastavku šampionata. Dvije provjere, sa drugoligašima BSK-om (3:0) i Slobodom iz Novog Grada (7:0), 10 lopti u mreži rivala, a odbrana na visini zadatka. To potvrđuje i Bojan Puzigaća, povratnik na Gradski stadion:

– Ma sve je super!  Od samih treninga , do odnosa prema treningu i utakmicama . Nadam se da ćemo nastaviti ovako. Svjesni smo da smo na početku, ali zaista izgledamo moćno. Nastavak šampionata vidimo samo kao stanicu kroz koju treba da prođemo što brže i onda se ponovo zahuktamo u Premijer ligi BiH – kaže Puzigaća.

Trener Vule Trivunović bio je i te kako zadovoljan viđenim, pogotovo onim što je prikazano u prvih 45 minuta duela sa drugoligašom s “Mlakvi”.

Razlika je bila očigledna između prvog i drugog poluvremena. Vraćam se na prošlu utakmicu i ponavljam, veliki je problem mladim igračima njihov pristup igri, što se pokazalo i tokom drugih 45 minuta.  Prvim dijelom sam prezadovoljan, momci su pokazali htjenje i želju, ispoštovali su sve ono što smo se dogovorili i radili prošle sedmice. Mislim da je definitivno jedan filter ekipe na pomolu, i da s pravom možemo računati da smo sa pojačanjima pogodili. Bar što se tiče dosadašnjeg dijela rada. Sve ovo je još daleko od željene forme, ali idemo dobrim putem ka svom cilju – Vule Trivunović.