Derbi “bundesligaškog” karavana u Šnjegotini završen je neriješenim rezultatom (1:1), pa obje ekipe uz Gomionicu najstavljaju trku za višim rangom.

Prvo poluvrijeme obilježili su sjajni golovi, i na jednoj i na drugoj strani. Vindžanović je doveo Šnjegotinu u vodstvo u 12. minutu projektilom sa 30 metara, a Ivić je iz voleja nečekajući da lopta padne nakon ubaćaja sa strane topovski matirao Vukovića.

U nastavku otvorena utakmica, ali u finišu domaćin propušta dvije velike prilike. Prvo je Dražen Vindžanović krenuo sam jedan na jedan prema Krčiću, ali završni udarac je bio neprecizan, da bi koji minut kasnije Nemanja Vujičić sa svega tri metra prebacio gol Krajine. Bez obzira na značajan utakmice, veoma korektan meč uz odlično suđenje sudijske trojke na čelu sa Mišom Mačkićem.

ŠNJEGOTINA – KRAJINA 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Vindžanović (12), 1:1 Ivić (39). Stadion: FK Šnjegotina. Gledalaca: 100. Sudija: Mišo Mačkić. Pomoćnici: Vojislav Gajić i Borislav Savić. Delegat: Miloš Bandić.  Žuti kartoni: Dubravac (Šnjegotina), Šerval (Krajina).

Šnjegotina: Vuković, Z. Vujičić, Pavlović, Dubravac, Danilović, N. Vujičić, Popović, Radujković, M. Vujičić, Tepić (od 82. Matijašević), Vindžanović.

Krajina: Krčić, Oljača, Savanović (od 84. Antonić), Ivić (od 82. Milanović), Marjanović, Šerval, Latinović, Medić (od 80. Palačković), Karamehić, Ivanišević, Tadić.