Radnički je u Karakaju savladao Lokanj (2:1) i tako učvrstio svoju poziciju u sredini tabele, dok gosti i dalje strijepe za opstankom na regionalnom Istoku.

Lokanj je dobro otvorio utakmicu i već u trećem minutu preko Lukića došao u vodstvo, ali stvari nisu tako dugo stajale “kraj pruge”. Raspoloženi Vahid Džilić sa dva pogotka već do poluvremena je preokrenuo rezultat u korist Radničkog, što će na kraju se ispostavilo biti i konačan rezultat ovog meča.

RADNIČKI – LOKANJ 2:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Lukić (3), 1:1 Džilić (16), 2:1 Džilić (37). Stadion: „Kraj pruge“. Gledalaca: 50. Sudija: Stefan Đukić (Bijeljina). Pomoćnici: Marko Taborin (Zvornik) i Risto Elezović (Bijeljina). Delegat: Petko Simić (Jasenica). Žuti kartoni: Vasić, Mirz. Suljić, Mirković,Ivanović, Vuksić (Radnički), Vuković (Lokanj).

Radnički: Stevanović, Lukić, Mirković, Mirz. Suljić, Jeremić, Hercegovac (od 72. Dedić), Vuksić, Vasić, Ivanović, Erkić, Džilić (od 88. Mirn. Suljić).

Lokanj: Stojanović, Vuković, Ilić, Popadić (od 68. Đukanović),  M. Janković, Gajić (od 45. Sekanić), Cvjetinović, Lukić, M. Đurić, Mićić, B. Janković (od U. Đurić).