Lomile su, lomile Dubrave otpor Vranjaka, i u finišu meča sa dva pogotka ga slomile! Duel novih drugoligaša prošao je u kvalitetnoj fudbalskoj predstavi, igrao se tvrd fudbal, pa je prvih 45 minuta završeno bez golova.

U nastavku opsada gola gostiju, a bravu otključava Nemanja Gavrić u 75. minutu, da bi Demo u 84. minutu zacementirao tri boda sa kojim izabranici trenera Đorđa Grujičića imaju osam, i bez poraza su nakon prva četiri kola!

DUBRAVE – VRANJAK 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 N. Gavrić (75), 2:0 Demo (74). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 250. Sudija: Bojan Džepina. (Prijedor). Pomoćnici: Duško Puvača (Novi Grad) i Bojan Eremić (Prijedor). Delegat: Goran Balaban (Banjaluka). Kontrolor: Željko Radusin (Banjaluka). Žuti kartoni: Vasić, Gavrić, Berić, Kisin (Dubrave), Lukić, Vidović (Vranjak).

Dubrave: Vasić, Kostić, Dimitrijević, N. Gavrić, Berić, Glišić, Zorić (od 46. Vukajlović), Pilipović, Kumić (od 87. Milaković), Kisin, Demo (od 89. V. Gavrić).

Vranjak: Lukanović, Lukić, Janković, Savić, Trepić, Gajić, Rakić (od 84. Jagodić), Gerusi, Vidović, Vajkić (od 87. Sa. Stojanović), Sl. Stojanović (od 57. Ristić).