Utakmica u Rogatici, između Mladosti i Napretka prekinuta je u 71. minutu, nakon što je domaći fudbaler Nemanja Ćaćić, pljunuo glavnog sudiju Slađana Došlu iz Istočnog Sarajeva, stoji u izvještaju delegata utakmice. Prethodno je Ćaćić se sukobio sa gostujućim fudbalerom Sašom Trifkovićem i obojica su dobili crvene kartone. Zanimljivo je da je glavni sudija Došlo, podijelio šest žutih kartona domaćoj ekipi, a niti jedan gostima. Odluku o registraciji će donijeti takmičarski organi. Rezultat u 71. minutu, glasio je 1:1.

Jedinstvo iz Brčkog je slavilo na gostovanju u Bijeljini, dok je Famos remizirao u Nevesinju.

Leotar je “isprašio” sa 5:0 Jedinstvo iz Brodca, koje je nagostovanje stiglo sa 12 fudbalera i niti jednog službenog lica.

Mladost je u Gacku savladala Vlasenicu, Ilićka 01 je bila bolja od Mladosti iz Bogutovog sela, do važnih bodova je stigao Proleter, dok je Glasinac 2011 savladao ekipu Drina HE.