Kad neće, onda neće, u najkraćem bi se  mogao opisati duel Radnika i Čelika u Bijeljini u okviru 25. kola Premijer lige BiH, koji je je na kraju završen najnepopularnijim rezultatom 0:0.

U prvom dijelu Radnik je imao potpunu dominaciju, i krenuo je od početka ofanzivno. Ređale su se šanse, ali gola nije bilo. U 10 minutu odbrana Čelika je pogrešila, ali Đurić iz dobre pozicije šutira pored gola.
U 16. minutu Hadžić je oboren u kaznenom prostoru i dosuđen je penal za domaćina. Đurić je slabo šutirao po sredini gola i Pavlović je odbranio. Do kraja prvog dijela u nekoliko navrata se istakao golman Zeničana Pavlović.
I u nastavku Radnik je bio bolji i ako je kvalitet bio lošiji nego u prvom dijelu. Hadžić je imao dvije prilike, najprije je pogodio prečku, a kasnije promašio čist zicer.
Ekipa Čelika koja nije prikazala ništa ni kriva ni dužna osvojila je bod.
Trener “Plavih” Mladen Žižović poslije susreta rekao je da je Radnik bio bolji, dominantniji na terenu, ali da i pored dominacije njegovi igrači nisu uspjeli postići pogodak.

– Šteta, dominirali smo, imali smo igru i šanse, ali nismo uspjeli zatresti protivničku mrežu. Čelik nam nije nijednom zaprijetio. To je fudbal. Na nama je da radimo i dalje. Raduje me što smo nastavili niz bez poraza. Osvojili smo bod, bili smo bolji, ali se fudbal igra radi golova – rekao je Mladen Žižović.

RADNIK – ČELIIK 0:0
Stadion: Gradski. Gledalaca: 600. Sudija: Dragan Petrović (Banjaluka). Pomoćnici: Dženan Milić (Sarajevo) i  Radislav Kačavenda (Gradiška). Delegat: Fahrudin Sinanović (Kalesija). Kontrolor: Rusmir Mrković (Sarajevo). Žuti kartoni: Bečelić, Šubert (Radnik), Miletić, Jamak, Jurina (Čelik).
Radnik: Lučić, Bečelić, Radović, Simonović, Mekić (od 58. Bradonjić), Hairlahović, Peco (od 80. Delić), Hadžić, Maksimović, Đurić (od 85. Sušić), Šubert.
Čelik: Pavlović, Hodžić, Vrhovac, Dedić (od 80.  Packo  Lokei), Dilaver, Okić, Grahovac, Pecelj, Miletić, Jamak, Jurina (od 68. Livaja).