Ozren i Omarska podijelili su bodove u Petrovu, a najzaslužniji što je domaćin došao do povoljenog rezultata jeste čuvar mreže Ćuković, koji je u najmanju ruku činio čuda na golu!

Omarska je na vrućem gostovanju na Ozrenu odigrala neriješeno 1-1, ali žalimo za sva tri boda. Zaista je nevjerovatno šta je sve Omarska

Gosti su poveli već već u trećem minutu. Nakon  kornera lopta se odbila do Grahovca, koji je precizno šutirao sa ivice šesnaesterca i pogodio za 0:1. I dalje je Omarska bila bolja, ali Nišević je šutirao kraj gola, Višić je pogodio stativu, a Panićev šut je odbranio Ćuković. Sa druge strane Ozren nije ozbiljnije prijetio, ali je izjednačio u trećem minutu sudijske nadoknade prvog dijela igre. Takođe, nakon kornera. Gol je nakon gužve postigao Vlatko Vuković, a fudbaleri gostiju protestovali su kod arbitra Railića, da je prije pogotka bio prekraš nad golmanom Jokićem i Darkom Romanićem.

U drugom poluvremenu još jači pritisak Omarske, posebno jer je na kraju poluvremenu drugi žuti karton dobio Imamović, pa je Omarska čitavo poluvrijeme imala igrača više. Ozren se branio i odbranio i osvojio dragocjeni bod. Posebno treba izdvojiti dva opasna udarca Panića i Rosić Đorđa, ali je Ćuković bo nesavladiv.

OZREN – OMARSKA 1:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Grahovac (3), 1:1 V. Vuković (45) . Stadion: “Lužanjak”. Gledalaca: 150. Sudija: Aleksandar Railić (Derventa). Pomoćnici: Bojan Vujanović i Branislav Zvijerac (oba iz Gradiške). Delegat: Predrag Jevtić (Doboj). Kontrolor: Zoran Narić (Doboj). Žuti kartoni: Stjepanović, Tomić, Talić (Ozren), Grahovac, Višić, B. Romanić (Omarska). Crveni karton: Bernad Imamović (Ozren) u 45. minutu.

Ozren: Ćuković, Tomić, Petrović, Stjepanović, V. Vuković, S. Vuković, Majstorović (od 46. Jaćimović), Pupavac, Ristić, Imamović, Talić.

Omarska: Ml. Jokić, N. Nišević, B. Romanić, B. Rosić, Da. Romanić, Panić, Grahovac, Anđić, Vučenović (od 19. Ma. Jokić), Đ. Rosić, Višić.