To samo fudbal može da izrežira! U meču 26. kola na regionalnom Zapadu Partizan je slavio u Kostajnici protiv FSA Prijedor (5:4), ali je na poluvremenu gubio 0:4! Pobjeda dobija još više na značaju ako se zna da je Partizanu nedostajalo čak pet prvotimaca (braća Delismajlović, Grublješić, R. Kovačević, Grbić).

Igrali su prijedorčani odlično u prvih 45 minuta, posebno za igru bio je raspoložen dvojac Borislav Mikić – Bujić, koji je sa po dva pogotka, činilo se “rastavio” domaćina.

Međutim, u nastavku meča neka nova priča, i sigurno pobjeda Partizana za istoriju! Razigrao se Boban Zdjelar, koji het-trikom u prvih 20 minuta nastavka vraća domaćina u igru, da bi Stevo Kovačević sa još dva projektila osigurao veliki preokret i tri boda kostajničanima.

Partizan je sada peti sa 40 bodova na svom kontu, dok FSA Prijedor ima 37.

PARTIZAN – FSA PRIJEDOR 5:4 (0:4)

Strijelci: 0:1 B. Mikić (7), 0:2 Bujić (30), 0:3 B. Mikić (43), 0:4 Bujić (45), 1:4 Zdjelar (47), 2:4 Zdjelar (63), 3:4 Zdjelar (65), 4:4 S. Kovačević (73), 5:4 S. Kovačević (83). Stadion: FK Partizan. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Šestić. Pomoćnici: Dejan Smiljić i Aleksandar Plavšić (svi iz Banjaluke). Delegat: Bojan Milanković (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Knežević, Risojević (Partizan), S. Mikić, Mudrinić, Marin (FSA Prijedor).

Partizan: Mijić, Zgonjanin, Majkić, Risojević, Zdjelar, Kantar, S. Kovačević, Knežević, Graonić, Zec, Slijepac.

FSA Prijedor: Komnenović, Rečević, Marin, Lajić, Čulić (od 71. Ikanović), Runić, Mršić (od 84. Rudak), B. Mikić, Bujić, S. Mikić, Mudrinić.