Karanovac je lako prošao kroz “Obilićevo” i tako zadržao lidersku poziciju na regionalnom Zapadu! Tokom svih 90 minuta igre gosti su bili bolji rival, stvarali šanse, ali i pogađali. Već u sedmom minutu gosti su došli do prednosti, kada je lijepu akciju na malom prostoru u pogodak pretvorio Lukajić.

Mogao je Vindžanović u 26. minutu glavom uduplati prednost Karanovca ali njegov udarac izvanredno zaustavlja Diljević, pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednosti gostiju.

U nastavku meča Milošević u 50. minutu pogađa za 0:2, kada je dobro ispratio akciju svog tima  i iz neposredne blizine pogađa mrežu Diljevića. U 64. minutu nišanske sprave podesio je i Dedić koji udarcem sa vrha šesnaesterca povisuje na 0:3, a tačku na “i” stavio je Tomičić pogotkom u 74. minutu nakon asistencije Kopanje.

Karanovac je ovom pobjedom napravio veliki iskorak ka jesenjoj tituli, jer sada bježi prvim pratiocima Lijevču i Gorici za četiri boda na svom kontu 32, dok je Naprijed ostao u sredini tabele sa 20 bodova.

NAPRIJED – KARANOVAC 0:4 (0:1)

Strijelci: 0:1 Lukajić (7), 0:2 Milošević (50), 0:3 Dedić (64), 0:4 Tomičić (74). Stadion: FK Naprijed. Gledalaca: 150.  Sudija: Milan Garić. Pomoćnici:  Milan Gvozden (oba iz Prijedora) i Aleksandar Milaković (Banjaluka). Delegat: Dejan Zdjelar (Omarska). Kontrolor: Željko Radusin (Banjaluka).

Naprijed: Diljević, Ćurković, Panić (od 67. Vujanić), Kostrešević, Knežević, Sabljić (od 65. Mirčić), Sredić (od 50. Ilić), Diljević, Jotanović, Lakić, Veselinović.

Karanovac: Bijelić, Lukajić, Bojanić, Kojadinović (od 56. Dedić), Vindžanović, Milošević (od 71. Tomašević), Tomičić, Milosavljević, Grujić (od 76. Tešanović), Šteković, Kopanja.