Fudbaleri Čelinca upisali su novu pobjedu na regionalnom Zapadu, a ovaj put na „Tukovima“ pao je Lauš sa 3:1.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo toga, pa se na odmor otišlo praznih mreža, ali zato je u nastavku sijevalo!

Dejan Knežević je u rasponu u samo četiri minuta, postigao dva pogotka i tako svoj tim doveo na prag nova tri boda. Trijumf je potvrdio Srđan Tomić u 80. minutu, a nekoliko minuta kasnije Miljković je samo uspio da ublaži poraz banjalučana.

Čelinac s ovim trijumfom sada ima 21. bod i nalazi se na 6. poziciji, dok je Lauš pretposlednji 14. sa 13 bodova na svom kontu i po svemu sudeći čeka ga teška borba za opstankom.

ČELINAC – LAUŠ 3:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 De. Knežević (52), 2:0 De. Knežević (56), 3:0 Sr. Tomić (80), 3:1 Miljković (86). Stadion: „Tukovi“. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Šarić. Pomoćnici: Veljko Makitan (oba iz Gradiške) i Srđan Vuković (Banjaluka). Delegat: Živko Keleč (Banjaluka). Žuti kartoni: Tomić, Rađenović (Čelinac), Papić (Lauš).

Čelinac: Čađo, A. Materić, V. Dragojević (od 79. Rađenović), Amidžić, Kutić, Si. Tomić, De. Knežević (od 69. Ilić), A. Dragojević (od 15. Sr. Tomić), Spasojević, Da. Knežević, J. Materić.

Lauš: M. Moconja, Cunjak, D. Moconja, Kos (od 83. Rezniček), Lakić, Dobraš (od 65. Papić), Kosić, Bojić (od 69. Galić), Žutić, Miljković, Nikolić.