Pobjeda Čelinca u Kneževu! Čelsi sa “Tukova” nastavio je sa dobrim partijama, i već je u bezbjednoj zoni, sa 14 bodova, jednim više od regionalca iz Kneževa.

Rade Džombić majstorijom iz slobodnog udarca nagovijestio je mogući ishod ovog duela u 20. minutu, a prednost je uduplao Aleksandar Materić u 33. minutu. To je bio i rezultat prvog dijela igre. U nastavku totalna ofanziva Progresa, redale su se prilike pred golom Milanovića, ali samo Verić u 86. minutu uspio je ugurati loptu u mrežu, što je bilo nedovoljno da se stigne prednost Čelinca.

PROGRES – ČELINAC 1:2 (0:2)

Strijelci: 0:1 Džombić (20), 0:2 A. Materić (33), 1:2 Verić (86). Stadion: FK Progres. Gledalaca: 100. Sudija: Saša Misimović (Gradiška). Pomoćnici: Ljubiša Kuvalja (Srbac) i Srđan Vuković (Laktaši). Delegat: Zoran Petrović (Banjaluka). Žuti kartoni: Vuković, Raljić (Progres), A. Materić, A. Dragojević, J. Materić (Čelinac).

Progres: D. Marjanović, Stojanović, V. Marjanović (od 68. Vukman), Kulišić (od 29. Raljić), Dukić, Bojić, Vuković, Verić, M. Budić, P. Budić, Vujančević (od 60. Laketić).

Čelinac: Milanović, Rađenović, V. Dragojević, A. Materić, N. Kutić, S. Kutić, A. Dragojević, Knežević (od 75. Obradović), Džombić (od 87. Kuzmanović), Gojković, J. Materić.