Čelinac je protutnjao kroz Kladare i zabilježio visoku pobjedu (0:5)!

Loša partija domaćih igrača koji nisu u prvom poluvremenu stvorili šansu pred  golom  Modića, a to su  znalački kaznili  gosti iz Čelinca koji su pokazali da imaju i te kako kvalitet za ovaj rang takmičenja. Prvi je  zaprijetio  Čelinac preko   Dragana Vindžanovića koji je probio  po lijevoj strani,  uputio dobar udarac, ali se iskazao  golman Saša Radak. Samo nekoliko minuta kasnije opet je Čelinac  zaprijetio, dobro je uhvatio volej Rade Džombić, ali lopta  odlazi iznad prečke.  U 25. minutu Čelinac  je došao do gola. Miloš Ilić je izveo korner sa desne strane, pronašao je Darija Kneževića koji je zahvatio loptu glavom i poslao u gol za 0:1. Ponovo  se  Dragan Vindžanović našao  u dobroj prilici,probio je po strani, ušao u kazneni  prostor dobro je šutirao, ali golman Radak bio je na visini zadatka.

Igrao se 43. minuti kad je mladi napadač Čelinca Rade Džombić  pogodio za 0:2.  Kaznio je Džombić grešku Srđana Kostića i  golmana Saše Radaka i donio prednost od 0:2 . Kad su  svi očekivali kraj prvog poluvremena ,Čelinac povećao svoju prednost. Ponovo su u  glavnim ulogama bili najbolji akteri ovog meča Dragan Vindžanović  po ko zna koji put probio po lijevo strani, pronašo  na petercu usamljenog Radu Džombića kojem nije bilo teško da pogodi za 0:3.

U drugom poluvremnu viđena je malo bolja igra domaćih.Trener Zoran Vranić je izvršio  dvije izmijene ostavio je u svlačionioci Gorana Zelenca i Zlatka Matića  a umijesto  njih ušli su Dejan Nježić i Riste  Bijelić.

Prvu pravu šansu pred golom gostiju iz Čelinca stvorio  je  Riste  Bijelić  koji je uputio dobar udarac sa 12 metara iz trka, ali lopta je  pogodila prečku. Opet su Kladari imali dobru šansu za gol iz slobodnog udarca sa 25 metara, dobro je šutrao Ostoja Došlov, ali iskazao se  golman Srđan Modić. Igao se 53. minut Dragan Vindžanović je ponovo zadao muke odbrani Kladara, prošao je po strani, pronašo  Dejana Kneževića koji pokazao svoje viještine  u driblanju,  promiješao je četri igrača Kladara bacio ih je  na leđa i pogodio gol nemoćnog golman Saše Radaka za 0:4. Petarda je pukla  na stadionu  Kladarima u 55. minutu, a za to se pobrino  najbolji igrač Čelinca  Dragan Vindžanović. Pokušali su Kladari doći do počasnog gola, ponovo je Riste  Bijelić uputio udarac,  ali Srđan Modić je bio nesavladiiv. Imao je Stefan Gajić dobru šansu za gol, kada je šutirao kao iz haubice sa nekih 25 metara, ispržio se  Srđan Modić koliko je dugačak  i odbranio udarac.

KLADARI – ČELINAC 0:5 (0:3)

Strijelci: 0:1 Da. Knežević (25), 0:2 Džombić (43), 0:3 Džombić (45), 0:4 De.  Knežević (53), 0:5 Vindžanović (55). Stadion: FK Kladari. Gledalaca: 50. .Slaven Jelić (Teslić). Pomoćnici: Milan Simić  (Krupa na Vrbasu) i Aranđel Milišić (Banja Luka). Delegat:Zoran Vujat (Gradiška). Žuti kartoni: Jorgić, Došlov (Kladari), Knežević, Spasojević (Čelinac).

Kladari: Radak, Matić (od 46. Nježić), Došlov, Dabić (od 70. Savić), Dragojević, Jorgić, Kostić, Janković , R. Zelenac , G. Zelenac  (od 46. Bijelić), Gajić.

Čelinac: Modić ,Stolić,Da. Knežević, A. Materić, J. Materić, De. Knežević, Spasojević, Tomić (od 66.Kutić), Džombić (od 63. Radić), Ilić, Vindžanović (od 84. Bursać).