“Romantičari s Čaira” nastavljaju borbu za opstankom na drugoligaškom Zapadu! U kanjonu Vrbasa savladana je trnska Sloga (2:1), pa izabranici trenera Željka Vranješa sada na svom kontu imaju 21 bod, samo dva manje od šamačkog Borca, i pozicije koja garantuje opstanak.

Sve je dobro krenulo za domaćina, jer je mladi Perišić već u 4. minutu pogodio za vodstvo BSK-a, ali iskusni Kukić vrlo brzo vraća stvari na početak, jer  je u 16. minutu matirao Vukovića. Ipak, u nastavku susreta domaćin pojačava gas, da bi Rokvić u 53. minutu postigao gol vrijedan pobjede i tri velika boda…..

BSK – SLOGA (T) 2:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Perišić (4), 1:1 Kukić (16), 2:1 Rokvić (53). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 50. Sudija: Zoran Tripunović (Doboj). Pomoćnici: Dario Antić (Modriča) i Milan Čeliković (Šamac). Delegat: Ostoja Marković (Teslić). Kontrolor: Branko Šipka (Prijedor). Žuti kartoni: Trivić (BSK), Milinović (Sloga).

BSK: Vuković, Gajanović (od 46. Damjanović), Radaković, Milić, Subić,   Batar, Trivan (od 63. Trivić), Tatić, Perišić, Rokvić, Skočo (od 46. Stevandić).

Sloga (T): Bekić, Vujanić, Savičić, Tepić, Garača, Travar (od 78. Lukajić), Grozdanić, Ivić, Kukić (od 81. Surtov), Paripović, Milinović (od 55. Kovačević).