Naprijed je nastavio sa odličnom partijama ovog proljeća. Palo je i Brdo, pa četa s “Mejdana” sada se nalazi na četvrtoj poziciji sa 41. bodom.
Naprijed je poveo u 23. minutu. Lakić je odlično izveo aut, uposlio Todorovića na nekih 20 metara od gola Musića, koji aw driblingom oslobađa dva igrača gosiju i pogađa suprotan ugao za 1:0.
Konačan rezultat postavio je Ilić u 48.minutu, nakon sjajnog udarca mreža Brda se zakoprcala. Treba naglasiti da je Naprijed stvorio još desetak izglednih prilika pred golom gostiju, ali strijelci u ovom meču nisu bili raspoloženi, pa sastav iz Hambarina na kraju može biti i zadovoljan što se kući vraća samo sa dvije lopte u mreži.
 NAPRIJED – BRDO 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Todorović (23), 2:0 Ilić (48). Stadion: FK Naprijed. Gledalaca: 100. Sudija: Branislav Todorović (Gornji Podgradci). Pomoćnici: Milan Simić (Krupa na Vrbasu) i Srđan Vuković (Banjaluka). Delegat: Zoran Vujat (Gradiška). Žuti kartoni: Trivić (Naprijed), Sarhatlić (Brdo).

Naprijed: Bajić, Lakić, Ćurković, Mileti, Trivić, Sredić (od 63. Trivundža), Ilić, Panić (od 54. Glamočić), Dijević (od 72. Vujanić), Jotanović, Todorović.

Brdo: Musić, Selimović, Kljajić, Karupović, Borovac, Miljević, Mešić, Šahić, Sarhatlić, Vidović, Musić.