Područna liga Prijedor ulazi u svoj drugi dio, a stvari na vrhu postaju nešto jasnije. Bratstvo se izdvojilo na vrhu, sa pet bodova prednosti, i po svemu sudeći tim iz Kozarca blizu je povratka na regionalni Zapad.

Lider je kod kuće dočekao Gomjenicu, i sve je bilo gotovo za nešto više od pola sata igre, kada je domaćin stekao prednost od tri pogotka. Do poluvremena gosti samo dolaze do počasnog pogotka, koji je bio i konačan rezulat ovog meča.

Najneizvjesniji duel viđen je u Kozaruši, gdje su Mrakovica i Plamen podijelili bodove. Meč pun preokreta i uzbuđen ja, domaćin je poveo, gosti su preokrenuli rezultat, i to do vodstva su stigli pet minuta prije kraja meča, ali Gredelj donosi radost Mrakovici i veliki bod u ovom duelu.

Brzi je golovima Savića lako izašao na kraj sa Podgrmečeom, a najuvjerljiviju pobjedu kola ostvario je Slaven nad Ljubijom (5:1). Iako su gosti uspjeli doći do poravnanja, vrlo brzo je ekipa iz Dobrljina dodala gas, i preko kapitena Kolundžije goste poslala kući sa petardom u mreži.