Poslije 14 uzastopnih pobjeda fudbaleri Borca iz Kozarske Dubice konačno su zaustavljeni! Istina, i ovaj put nisu položili oružje do kraja, ali remi Mladosti u Kotor Varošu veliki je uspjeh izabranika Branka Ponorca, koji su još jednom pokazali da su veoma nezgodan rival, pogotovo na svom “bunjištu”.

Mladost je povela već u 10. minutu preko Đukića koji je pogodio iz slobodnjaka. Gosti su uzvratili na identičan način preko najboljeg igrača Sefana Tomaša u 36. minutu, iako se stekao utisak da je golman Mladosti Duraković mogao bolje intervenisati, ali uz pomoć neravnog terena, lopta je ipak završila u mreži za 1:1. Do kraja meča gosti su bili opasniji rival, više prijetili, ali na kraju podjela plijen. Borac ostaje lider regionalnog Zapada sa 43 bodda, čak 14 više od drugoplasiranog Lauša, dok je Mladost u sredini tabele sa 19 bodova na svom kontu.

MLADOST (KV) – BORAC (KD) 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Đukić (10), 1:1 Tomaš (36). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 100. Sudija: Milomir Novaković . Pomoćnici: Nemanja Petrović i Nebojša Čiča (svi iz Prijedora). Delegat: Aleksandar Marjanac (Banjaluka). Kontrolor: Milan Docić (Banjaluka). Žuti karton: Pekić (Borac KD).

Mladost (KV): Duraković, Jusić (od 88. Đurić), Hibić, Vučenović, Hadžiselimović, Tepić, Drljača, Stupar, Radivojević, Avdić, Đukić.

Borac (KD): Šarac, Ćulibrk, Antonić, Marin, Zec, Tomaš, Gorinjac, Polovina, Dalić (od 30. Reljić), Pekić, Pralica (od 58. Topić).