Ni poslije sedam odigranih utakmica, fudbaleri Ljubića ne znaju za pobjedu. Ni nakon odlaska trenera Dragomira Prodanovića, situacija se nije popravila, pa je u zaostaloj utakmici 5. kola i Borac iz Šamca odnio bodove, slavivši sa 2:1.

Gosti su do prednosti stigli u finišu prvog poluvremena preko KOjića, da bi Šarkanović u 65. minutu uduplao prednost.

Napadali su domaći, a u 82. minutu, isključen je gostujući fudbaler Subašić, ali su fudbaleri Ljubića uspjeli samo da smanje rezultat, u 86. minutu, preko Vasića.

LJUBIĆ – BORAC 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Kojić (45), 0:2 Šarkanović (65), 1:2 Vasić (86).

Stadion: “Siniša Peulić”. Gledalaca: 100. Sudija: Mario Jelić (Banja Luka). Žuti kartoni: Subić, B. Žižak (Ljubić), Kojić, Miličević, Hasanović, Ćosović, Kertić (Borac). Crveni karton: Subašić (Borac, 82),

LJUBIĆ: Radulović, B. Žižak, Ćirković (80. Kovačević), Segić, Vasić, A. Žižak, Ančić, Subić (od 51. Todorović), Mušinović, Grahovac (od 65. Branković), Petrović. Trener: nema.

BORAC: Rakić, Subašić, Zurapović, Dujmušić (od 72. Petrović), Kojić (od 84. Jaćimović), Hasanović, Šarkanović,Vujanić, Kertić (od 90. Josipović), Miličević, Ćosović. Trener: Dragan Savić.