Regionalac iz Kozarske Dubice nastavlja sa sjajnim partijama. Ostvarili su i peti trijumf iz isto toliko mečeva, a ovaj put bili su ubjedljivi u Banjaluci protiv Naprijeda (2:4). Gosti su dominirali gotovo cijelim tokom susreta, do poluvremena preko Tice u 15. minutu i Džombića sa 11 metara u 43. minutu imali prednost od dva pogotka, da bi  unastavlu meča u rasponu samo od četiri minuta Antonić i Tomaš najavili pravu katastrofu domaćina.

Ipak, zadovoljni visokim vodstvom Borac staje, ubacije u brzinu manje, a to koristi Dejan Diljević i sa dva pogotka u finišu meča koliko -toliko ublažava poraz svoje ekipe.

NAPRIJED – BORAC (KD) 2:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Tica (15), 0:2 Džombić (43, penal), 0:3 Antonić (60), 0:4 Tomaš (64), 1:4 Diljević (72), 2:4 Diljević (84). Stadion: FK Naprijed. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Garić. Pomoćnici: Siniša Lazić (oba iz Prijedora) i Dragan Rajlić (Novi Grad). Delegat: Jovica Kojić (Banjaluka). Žuti kartoni: Simić, Ćosović, Milaković, Milovanović (Naprijed), Pejaković, Janković (Borac). Crveni karton: Zoran Bujić (trener Borca) u 9. minutu.

Naprijed: Bajić, Sredić, Veselinović (od 68. Batos), Milaković, Ćosović, Glamočić (od 68. Brdar), Simić, Koprena (od 46. Milovanović), Diljević, Jotanović, Grujić.

Borac (KD): Milanović, Tica, Ćulibrk, Janković, Antonić, Džombić (od 81. Pušibrk), Tomaš, Trkulja, Reljić (od 76. Pralica), Pejaković, D. Marin (od 61. N. Marin).