Kakva utakmica na “Đolovima”. lauš je još jednom pokazao da je nezgodna ekipa svima, pa i onima koji se bore za sami vrh. Borac je bod spasao bukvalno u polsednjim sekundama meča, pa za cijelim plijenom mogu više da žale gosti iz Banjaluke….

Lauš je do vodstva došao u 11 minutu preko Nikolića, i rezultat se nije mijenjao sve do 75. minuta kada najbolji igrač dubičana Predrag Pralica donosi izjednačenje. Domaćin silovito u finišu meča kreće na lov po sva tri boda, ali u 90. minutu hladan tuš! Bojić odličnu akciju gostiju pretvara u novo vodstvo Lauša. Ali tu nije bio kraj uzbuđenjima na “Đolovima”. U poslednjim sekundama Pralica ponovo pogađa za konačnih 2:2! Odlična utakmica u Kozarskoj Dubici, rivali odlični, pa na kraju i sa bodom moraju biti zadovoljni i jedni i drugi….

BORAC (KD) – LAUŠ 2:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Nikolić (11), 1:1 P. Pralica (75), 1:2 Bojić (90), 2:2 P. Pralica (90+5). Stadion: “Đolovi”. Gledalaca: 200. Sudija: Miloš Kovačević (Prijedor). Pomoćnici: Nemanja Šestić i Aleksandar Plavšić (oba iz Banjaluke). Delegat: Darko Ćetojević (Srbac).

Borac (KD): Mijić, Zakić, Kondić, Halilović, Radaković, O. Pralica, Zec (od 76. Dugajlić), Neb. Adžić (od 83. Šipka), Nev. Adžić, Pekić, P. Pralica.

Lauš: Moconja, Đurić (od 85. Galić), Prnjatović (od 29. Mihajlović), Cunjak, Dobraš, Jorgić (od 70. Rezniček), Papić, Žutić, Miljković, Nikolić, Bojić.