Biseri iz Čatrnje su osvojili titulu prvaka Područne lige Gradiška, pošto su u finalu Lige mladih savladali podgradačku Slogu sa minimalnim rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu utakmice golova nije bilo, ali je bilo prilika, najbolju za Slogu imao je Duško Ćirić koji je uputio snažan udarac ka golu protivnika, ali je stativa bila saveznik Bisera.

Trenutak odluke desio se u 38. minutu, kapiten Nemanja Maglić je ubacio iskosa iz slobodnog udarca sa 30 metara, a Kenan Jodanović se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru Sloge, te je preciznim udarcem pogodio za 1:0 i za veliko slavlje navijača Bisera. Mogla je Sloga izjednačiti u 49. minuti. ali golman Bisera Đorđe Đurić je u dva navrata reagovao fantastično, kada je s pet metara obranio čisti zicer Dušku Ćiriću.

Liga mladih PFS Gradiška organizovana je u dvije grupe. Sloga je regularni dio sezone završila na prvom mjestu grupe Potkozarje ispred Bisera, te su u polufinalu takmičenja za prvaka igrali sa prvoplasiranom ekipom iz grupe Lijevče, Borac Maglajana i drugoplasiranim Mladim Krajišnikom iz Kukulja. Sloga je je igralo protiv Mladog Krajišnika (0:0, 2:0), dok su Biseri odigrali težak dvomeč protiv Boraca iz Maglajana i savladali ukupnim rezultatom 3:2.

Pobjednici su nagrađeni zlatnim medaljama, peharom dok je poraženi tim dobio srebrne medalje.