Radnik se plasirao u četvrtfinale Kupa RS, nakon što je u odmjeravanju snaga sa premijerligašem Borcem iz Banja Luke, bio uspješniji sa “bijele tačke”, sa 5:3. U regularnom toku susret je završen neriješeno 1:1.

Već u 5. minutu, fudbaleri iz Banja Luke su poveli preko Puzigaće, da bi domaći uspjeli da izjednače u 71. minutu preko Glišića. U 80. minutu, gostujuću fudbaler Ilija Danilović dobio je drugi žuti karton, ali Semberci nisu, do kraja utakmice, da materijalizuju  prednost igrača više.

Odluka u penal lutriji desila se u četvrtoj seriji. Do tada su Bijeljinci pogodili sva četiri puta, a Borac tri puta. Kapiten Raspudić je promašio gol, da bi u narednoj seriji, Arnautović ovjerio prolaz u četvrtfinale.

RADNIK – BORAC 1:1 (0:1), penalima 5:3

Strijelci: 0:1 Puzigaća (5), 1:1 Glišić (71).

Strijelci iz penala: Đurić, Stojanović, Franić, Glišić, Arnautović za Radnik, Puzigaća, Delić, Burazor za Borac.

Stadion: “Gradski”, gledalaca: 200, sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Žuti kartoni: Đurić, Arnautović (Radnik), Maksimović (Borac). Crveni karton: Ilija Danilović (Borac, 80).

RADNIK: Ružić, Blaić, Radović, Franić, Arnautović, Stojanović, Beširević, Hadžić (od 46. Okić, od 85. Kitanović), Janković (od 46. Đurić), Despotović, Glišić. Trener: Mladen Žižović.

BORAC: Avdukić, Danilović, Puzigaća, Raspudić, Kukić (od 74. Mirković), Delić, Burazor, Suzuki (od 81. Pašagić), Kondić, Maksimović (od 56. Đorđević), Čudić. Trener: Zoran Milinković.