Branislav Krunić riješio je još jednu utakmicu na “Predgrađu”! Kapiten – trener pogdio je gol Modića u 54. minutu nakon kornera i asistencije Jokanovića za veliko slavlje fudbalera Željezničar Sport Team koji su savladali tako Slobodu iz Mrkonjić Grada i došli na korak do opstanka, što i jeste cilj željinog dječijeg vrtića u ovom šampionatu…..

Tokom svih 90 minuta domaćin je bio bolji, u prvom poluvremenu imao je dvije velike prilike, prvo je odlični Jokanović nanizao nekoliko igrača ušao u šesnaesterac Slobode, ali Modić paradom spašava mrežu. Još bolju priliku propustio je Bosančić koji je usamljen sa 6-7 metara umjesto da pita gdje će poslati loptu, opalio po njoj, a ona se zaustavila na prečki.

U nastavku nešto mirnija utakmica, Željo je na vrijeme poveo, branio stečenu prednost, a Sloboda do finiša meča gotovo da nije ni zaprijetila, ostavivši veoma blijed utisak na ovom meču. Jedina mrlja u pobjedi domaćina može biti veliki broj javnih opomena, a zbog dva žuta kartona u finišu meča u svlačionicu morao je i Ostoja Šaula, ali vremena da gosti nešto više učine sa igračem više nije bilo….

ŽELJEZNIČAR – SPORT TEAM – SLOBODA (MG) 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Krunić (54). Stadion: “Predgrađe”. Gledalaca: 200. Sudija: Mladen Mirić (Bijeljina). Pomoćnici: Davor Maksimović i Milan Todorović (oba iz Doboja). Delegat: Slavko Pančić (Doboj). Kontrolor: Radoslav Vukasović (Trebinje). Žuti kartoni: Krunić, Čolić, Petković, Jokanović, Bosančić (Željezničar Sport Team), Sladojević, Malinović, Savanović (Sloboda). Crveni karton: Ostoja Šaula (Željezničar Sport Team) u 88. minutu.

Željezničar Sport Team: Avdukić, Čolić, Šaula, Knežević,  Ružičić (od 89. Jovandić), Bosančić, Krunić, Jokanović (od 84. Kuprešak), Malić, Petković (od 78. Kuzmanović), Ostojić.

Sloboda (MG): Modić, Jekić, Topić, Lazendić, Peno, Savanović, Crnomarković (od 65. Anđelić), Maksimović (od 71. Vučković), Sladojević, Stijepić (od 59. Stamenković), Malinović.