Dubrave i dalje igraju odlično na drugoligaškom Zapadu, a poslednja u nizu dobrih partija desila se u Trnu, gdje su savladali Slogu (2:4).

Prvo ime susreta bio je Srđan Berić, koji je postigao sve četiri pogodaka za svoj tim! Iako je Sloga povela ranim pogotkom Kukića u 7. minutu, Berić je do poluvremena uspio vratiti stvari u egal, a onda u nastavku još tri puta matirati Bekića!

Dubrave su ovim trijumfom zadržale se na petoj poziciji sa 42 boda, dok je Sloga tri pozicije niže sa 33 boda na svom kontu.

SLOGA (T) – DUBRAVE 2:4 (1:1)

Strijelci: 1:0 Kukić (7), 1:1 Berić (25), 1:2 Berić (47), 2:2 Kukić (63, penal), 2:3 Berić (72, penal), 2:4 Berić (87). Stadion: FK Sloga u Trnu. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Railić (Derventa). Pomoćnici:  Darko Vukojević (Doboj) i  Mirko Mirić (Šamac). Delegat: Branko Tripić (Prnjavor). Kontrolor: Ljubo Aničić (Srbac). Žuti kartoni: Ivić, Grozdanić, Tepić (Sloga),  Vasić (Dubrave). Crveni kartoni: Sretko Savičić (Sloga) u 70. minutu, Igor Pilipović (Dubrave) u 65. minutu.

Sloga (T): Bekić, Vujanić, Savičić, Tepić, Garača, Travar, Grozdanić, Ivić, Kukić (od 77. Surtov), Paripović, Lukajić.

Dubrave: Vasić, Velagić (od 88. V. Gavrić), Hadžialagić, Janković, Perić, N. Gavrić, Berić (od 90. Ališić), Glišić, Pilipović, Vukajlović, Reljić (od 80. Zorić).