Fudbaleri Krupe vratili su se na tron Omladinske Premijer lige BiH! Momci iz Kanjona Tijesno u srpskom derbiju, u odličnoj utakmici savladali su bijeljinski Radnik (1:0), i tako preuzeli vrh sa 16 bodova. Na kontu imaju pet pobjeda, jedan remi i sam jedan poraz, pa su s prvom izabranici trenera Nenada Studena najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg dijela takmičenja.

Trenutak odluke dogodio se u 69. minutu kada je Vahidin Avdić majstorskim udarcem sa 18 metara pogodio gol Hodžića za veliku radost domaćih navijača.

I prije pootka, ali i poslije obje ekipe imale su svoje prilike, ali su ostale neiskorištene. Odlična utakmica koja vraća vjeru u mlade snage, Krupa i Radnik su pokazali da će imati na koga se osloniti u budućnosti….

KRUPA – RADNIK 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Avdić (69). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 200. Sudija: Dragan Petrović. Pomoćnici: Siniša Ivančević i Tomislav Gračanin (svi iz Banjaluke). Delegat: Mile Mandić (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Domuzin, Vučkić (Krupa), Maletić (Radnik). Crveni karton: Marko Čavić (Radnik) u 70. minutu.

Krupa: Ratković, Vučković, Gvozdenović, Šipovac (od 60. Ninković), Avdić (od 86. Radanović), Domuzin, Guskić, Ševarika, Tomaš, Jusić, Nikolić.

Radnik: Hodžić, Čavić, Lukić (od 59. Jovanović), Gospavić, Zekanović, Račanović (od 65. Maletić), Živanović, Hasikić, Hodžić (od 55. Vujić), Ćosić, Mitrović.