U duelu ekipa iz sredine terena Alfa Modriča savladala je Željezničar Sport team (1:0) i tako zamjenila mjesta sa ekipom iz Banjaluke. Domaćin je tokom svih 90 minuta bio konkretniji rival, vršio pritisak, ali obrč pred golom Avdukića popustio je tek u finišu meča kada je pogodio Đekić.

U prvom poluvremenu najbolju priliku imao je Zlatković, kada je izaš jedan na jedan sa čuvarom mreže banjalučana, ali udarac nije bio precizan i prilika je otišla u nepovrat.

ALFA MODRIČA – ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Đekić (74). Stadion: dr Milan Jelić. Gledalaca: 100. Sudija: Dražen Marić. Pomoćnici: Radmilo Vuković i Bojan Rakić (svi iz Bijeljine). Delegat: Milorad Pisić (Zvornik). Kontrolor: Radoslav Vukasović (Trebinje). Žuti karton: Damjanović (Alfa Modriča).

Alfa Modriča: Tripić, Lazareski, Đekić, Lukić, Petrović (od 75. Branković), N. Prljeta, Zlatković (od 90. Paležnica), Šuka, R. Prljeta (od 68. Damjanović), Kojić, Trifković.

Željezničar Sport team: Avdukić, Čolić, Kuprešak, Babić, Šaula, Knežević, Kulenović (od 78. Malić), Gvozdenović, Marković, Ružičić (od 64. Vukelja), Kuzmanović.