Fudbaleri Jedinstva lako su u Žeravici savladali Ljubić u meču 8. kola na drugoligaškom Zapadu (4:1). Ovim trijumfom izabranici trenera Borisa Savića nalaze se na diobi treće i četvrte pozicija sa Alfa Modričom imaju po 16 bodova, dok su prnjavorčani na samom dnu sa tri boda, i još uvijek bez pobjede.

Lako i brzo Jedinstvo je došlo do sigurne prednosti, dvije perjanice domaće ekipe Škorić i Dujaković pogodili su gol Radulovića u 5. i 9. minutu. Do poluvremena prednost je “zacementirao” Huskić. U nastavku nešto mirnija igra i po jedan gol na obje strane za na kraju siguran trijumf sastava iz gradiškog naselja Žeravice.

JEDINSTVO – LJUBIĆ 4:1 (3:0)

Strijelci: 1:0 Škorić (5), 2:0 Dujaković (9), 3:0 Huskić (36), 3:1 Ćirković (56, penal), 4:1 Ilić (82). Stadion: “SC Drago Kovačević”. Gledalaca: 200. Sudija: Darko Vukojević (Doboj). Pomoćnici: Aleksandar Railić (Derventa) i Miloš Čeliković (Šamac). Delegat: Mladen Stupar (Novi Grad). Kontrolor: Radenko Kukavica (Novi Grad). Žuti kartoni: Paspalj, Pivač, Kovačević (Jedinstvo), Ćirković, Radulović, B. Žižak (Ljubić).

Jedinstvo: Đakušić, Tučić, Paspalj (od 58. Nedić), Kovačević, Pivač, Ilić (od 85. Nežić), Škorić, Dujaković, Krstić (od 90. Hamzić), Huskić, Lazić.

Ljubić: Radulović, B. Žižak, Ćirković, Segić, Vasić (od 66. Žerebni), A. Žižak, Ančić, Subić (od 75. Prodanović), Mušinović, Grahovac (od 54. Branković), Petrović.