Fudbaleri 13 Skojevki  su demonstrirali silu nad Borcem iz Maglajana koji se vraća kući s devet golova u mreži u meču  17. kola Područne fudbalske lige Gradiška.

Seriju golova započeo je Bojan Radić u 12. minutu kada je  pogodio  nakon odličnog centaršuta Nikole Gavrilovića. Pet minuta kasnije Radić se opet upisao u listu strijelaca. Aleksandar Radusin  je asistent na petercu, odakle Radiću nije bilo teško da je sprovede u mrežu za 2:0. Igrao se 23. minut kada je Radić  na desnoj strani  prošao  dva igrača, asistirao na drugu stativu Mihajlu Mijatoviću  koji je rutinski sproveo loptu u mrežu 3:0 . U 37. minutu Radić je  efektno lobovao golmana sa 12-13 metara za 4:0 . Već u 39. minutu pukla je petarda, kada je Mihajlo Mijatović prelijepim udarcem s distance savladao golmana Lakića.  Seriju golova u prvom poluvremenu zatvorio  je u 42.  minutu  isti igrač.

U 71. minutu bio je 7:0.  Nikola Gavrilović je prošao po lijevoj strani, uputio udarac te pogodio suprotnu stranu Lakićog gola. Mihajlo Mijatović je 74. minutu  po četvrti put se upisao u listu strijelaca, primivši loptu na prsa, a onda fenomenalnim udarcem šalje loptu iza leđa Lakića za 8:0. Agoniju tima iz Maglajana zatvorio je Dragan Golubović autogolom za 9:0.

13 SKOJEVKI – BORAC (M) 9:0 (6:0)

Strijelci:1:0 Radić (12), 2:0 Radić (17), 3:0 Mijatović (23), 4:0 Radić (37), 5:0 Mijatović (39), 6:0 Mijatović (42), 7:0 Gavrilović (71),  8:0 Mijatović (74), 9:0 Golubović (80, autogol). Stadion: Gajevi. Gleladaca: 100. Sudija: Milan Radulović  (Prnjavor). Pomoćnici: Slaviša Jovanić  (Prnjavor) i Željko Popović  (Gradiška). Delegat: Željko Duronjić (Prnjavor).

13 Skojevki: Kresović, Radusin, Lovrić, Dragojević (od 56. Glavaš), N. Čikić, Francuz, Radić, Vučić (od 45. S. Čikić), Bajić, Gavrilović, Mijatović.

Borac (M): Lakić, O. Raca, Živković, Komjenović, Golubović, S. Raca, Milunović, Gvozderac, Arežina (od 25. Nadlački), Zarić, Mizdrak.